1 2
Vyhľadávanie
V ponuke je 15 nehnuteľností.

O spoločnosti

 

Profesionálne poradenstvo. Individuálny prístup. Spokojnosť klienta. To sú ústredné motívy, ktorými sa riadi spoločnosť PROPERTY NETWORK s. r. o., ktorá vstúpila na realitný trh v roku 2009 s cieľom ponúknuť každému zo svojich klientov a partnerov najvyššiu úroveň služieb v oblasti nehnuteľností.

Počas uplynulých 10 rokov realitný trh na Slovensku prešiel viacerými zmenami - od stavebného boomu cez takmer úplné zastavenie výstavby. Trh sa vyrovnal s dopadmi ekonomickej krízy a momentálne už pár rokov opäť vidíme a zažívame nesmierny stavebný boom, ktorý využíva, že sa ekonomike darí. Taktiež sa na tom podieľa aj fakt, že hypotekárne úvery sú na najnižších úrokových sadzbách aké kedy boli.

Naša spoločnosť sa vyvíjala spolu s dobou a trendmi v odvetví. Napriek všetkému, čo sa na trhu odohráva, jedna vec zostane vždy rovnaká. Tou je náš záväzok, že v službách, ktoré poskytujeme sa snažíme, aby išli vždy nad rámec Vašich očakávaní.

Niekoľko rokov fungovania na trhu nás priviedlo ku skúsenosti, že predovšetkým prihliadanie na potreby zákazníkov a profesionalita zabezpečia maximálnu spokojnosť a komfort Vás - našich klientov.

Sme realitná spoločnosť, ktorá aktívne spolupracuje aj s inými realitnými kanceláriami a tým pádom vieme rýchlejšie uspokojiť potreby každého nášho klienta. Naše bezkonkurenčné znalosti realitného trhu vždy využijeme vo Váš prospech. Od roku 2020 sme sa rozhodli aktívne vstúpiť do projektu REALITY SPOLU od spoločnosti Broker Consulting, a.s. ako pioniery a tým pádom zúročiť naše viacročné skúsenosti v oblasti realít s komplexným zázemím spoločnosti Broker Consulting, a.s. v oblasti finančného poradenstva ako v Slovenskej republike tak aj v Českej republike.

Jednoznačne si myslíme, že robíme "Reality s nadhľadom", čo je aj naším interným mottom.